Кріс Вільямсон, який насолоджувався криптовалютою протягом восьми місяців, не знав, чого очікувати від своїх інвестицій, але одного ранку він прокинувся від шокуючого відкриття.

Про це повідомляє портал "Daily Star".

В даний час тисячі людей інвестують в криптовалюту, і багато хто з них, ймовірно, порадять вам зробити те ж саме.

Через його непередбачуваності і нестабільності існує багато ризиків, пов'язаних з вкладенням ваших грошей в криптовалюта. Але інвестори все ще вірять у його здатність зробити їх багатими понад їх найсміливіші мрії.

І для Кріса Вільямсона з Джорджії в США, його бажання накопичити величезні статки, було реалізовано.

Прокинувшись одного ранку, щоб перевірити свої вкладення, Кріс виявив, що його рахунок раптово коштує більше 1 трильйона доларів.

Приголомшений Кріс не повірив своїм очам, коли він переглянув 13-значну суму на своєму рахунку - після того, як всього кількома днями раніше він вніс всього 20 доларів у валюту Rocket Bunny.

У розмові з Fox News Кріс сказав:"Я балувався криптовалютою та іншим вже близько восьми місяців, це схоже на ігрові монети, які роблять люди".

Скріншот гаманця
Скріншот гаманця

Прокинувшись вранці, він насамперед перевірив свій криптографічний рахунок, як і щоранку. Але коли він вперше побачив величезну суму, що перевищує 1 трильйон доларів, йому здалося, що він все ще напівсон.

Студентська медсестра сказала: "Я дивлюся на це ще раз, і мені здається... в цей момент я буквально падаю з ліжка, я біжу до свого столу, входжу в додаток Coinbase і все таке, і я кажу моїм друзям, я дзвонила йому по телефону, і я така: "Чувак, ти повинен допомогти мені зрозуміти, як це продати зараз!" Він такий: "Кріс, щось не так"".

Розуміючи, що валюта Rocket Bunny не показувала ту ж суму, коли він намагався перемістити її на іншу платформу, розпатланий Кріс зрозумів, що його статус трильйонера, ймовірно, був просто збій, і зв'язався з Coinbase, щоб повідомити про проблему.

Кріс розмістив скріншоти свого "стану" в Твіттері, додавши: "Ви знаєте, коли ви дивитеся на це, це як ніби Ви знаєте, що я ніколи не зможу отримати таку суму грошей".

Поки Coinbase досліджувала цю проблему, Кріс припустив, що сума на його рахунку зменшиться. Замість цього він виріс за останні кілька днів.

Скріншот листа
Скріншот листа

"У мене є лічильник, і я дійсно зробив запис екрану, який показує, як число зростає і зростає", - сказав він.

Все ще чекаючи відповіді від Coinbase, Кріс все ще сподівається, що він дійсно може стати першим у світі трильйонером. Тим часом він відправляє платформі по електронній пошті оновлення.

Кріс навіть написав у Твіттері мільярдерові і власнику Tesla Ілону Маску, щоб той порадив йому допомогти в його скрутному становищі - в надії, що він зможе підтвердити стан.

Нагадаємо, що експерти розповіли, що відпочинок в Україні влетить в копієчку в цьому році.

Як раніше повідомляв портал "Українці", на відпочинку в Єгипті дівчина потрапила в реанімацію.