Британські ЗМІ уточнюють, що Ліна Медіна народила сина, коли їй було всього п'ять років через рідкісний стан, що називається передчасним статевим дозріванням, яке дало їй дорослі статеві органи у віці трьох років.

Лікарі вважали, що Ліна Медіна страждає великою пухлиною, коли її живіт почав рости в п'ять років.

Вони були шоковані, дізнавшись, що перуанська дівчинка була на сьомому місяці вагітності, і всього через кілька тижнів вона народила абсолютно здорового сина. З того шокуючого дня минуло 80 років, а Ліна досі залишається наймолодшою людиною, яка коли-небудь народжувала.

Здорова дитина вагою 6 фунтів народилася за допомогою кесаревого розтину, так як молодий таз дівчинки був визнаний занадто маленьким для природних пологів. Немовля назвали Герадо на честь лікаря, який приймав пологи.

дівчинка народила в п'ять років
дівчинка народила в п'ять років

Доктор Герадо виявив під час пологів, що у Ліни повністю розвинулися статеві органи дорослої людини, незважаючи на те, що їй було всього п'ять років.

Дівчина страждала вкрай рідкісним захворюванням - передчасним статевим дозріванням.

Після пологів батько Ліни Тільбурело був заарештований за підозрою в інцесті. Однак пізніше він був звільнений, оскільки відсутність доказів не могла пов'язати його з такими злочинами. Донині справжня особистість батька невідома.

Малюк Герадо народився 14 травня 1939 року і жив здоровим чином 40 років до 1979 року, коли, на жаль, помер від хвороби кісток.

дівчинка народила в п'ять років
дівчинка народила в п'ять років

Ліні Медіна, яка народилася в 1933 році в бідній Сім'ї в Перу, зараз 85 років, і вона змогла жити нормальним життям, незважаючи на аномалько ранні пологи. Вона ніколи не продавала свою історію пресі і зберігає свою конфіденційність.

Другого сина Ліна народила у віці 39 років від чоловіка Рауля, за якого вийшла заміж у 1970-х роках. Багато скептиків стверджували, що випадок з Ліною - це обман або змова, але лікарі стверджують, що у них є рентгенівські знімки, щоб довести, що рідкісні пологи дійсно відбулися.