Пара недосипаючих батьків помилково нагодувала свою дитину кубиками льоду, невірно прочитавши отриманий рада.

Про це повідомляє портал "Mirror".

Анонімно поділившись своєю історією, один з батьків сказав, що у них є "путівник по плакатах про дитяче харчування", і вони беруть поради про те, як годувати свою дитину.

На плакаті був кубик льоду, щоб проілюструвати, скільки їжі їм дати, наприклад, гороху на один кубик льоду, моркви на два кубики льоду, але в їх безсонному стані вони прочитали це неправильно.

Вони думали, що повинні давати своїй дитині два-три кубики льоду в день, і усвідомили свою помилку тільки тоді, коли спробували збільшити кількість у міру зростання дитини.

Дитина
Дитина

Поділившись історією на Reddit, один з батьків сказав: "Протягом шести місяців він говорив: "Овочі та фрукти, гладка текстура, два-три кубики льоду два рази на день. Ніколи не чув про кубики льоду, але це була шановна компанія, тому ми просто послухалися і почали годувати нашого сина фруктами і овочами з шматочком кубиків льоду. До семи місяців було сказано: "Фрукти, овочі, молочні продукти, яйця, зерна та бобові, три-чотири кубики льоду три рази на день". Я подумав, вау, він майже не їсть три кубики льоду, які ми йому зараз даємо, він просто трохи штовхає їх навколо свого стільчика і облизує, але що б там не було, ми збільшили порцію кубика льоду. Свекруха підійшла і запитала: "Чому ви даєте йому кубики льоду? А у нього мізки не замерзнуть?".

Крім цього, батьки розповіли про момент, коли задумалися про те, що роблять щось не так.

"Тільки пізніше тієї ночі, коли я дійсно подумав про це, я зрозумів, що це означає розмір порції. Весь цей час у нашому безсонному ступорі ми щодня подавали нашому маленькому синові кубики льоду".

Як раніше повідомляв портал "Українці", пара стверджує, що вони були разом ще в 1500 році.