Мішель Фаро ду Прадо з Бразилії каже, що він добре переносить біль і не проти пройти через неї, щоб отримати бажане тіло.

Про це повідомляє портал "Mirror".

Художник-татуювальник, одержимий зміною свого тіла, перетворив себе в "людського сатану" за допомогою ряду процедур і татуювань.

44-річний Мішель Фаро ду Прадо займається татуюванням вже 25 років. Він покрив своє тіло чорнилом і недавно вставив срібні ікла в свої скреготи, але це навіть не сама крайня з його модифікацій.

Мішелю, який підписаний в Instagram, як @diabaopraddo, вийняли безіменний палець з однієї з рук.

Мішель
Мішель

Ентузіаст також стверджує, що є третьою людиною, якій коли-небудь видаляли кінець носа.

Слід зазначити, що точна процедура застосування такої крайньої міри неясна, так само як і ризики проведення такої незвичайної процедури. Не варто розглядати таку процедуру без консультації з лікарем.

Мішель
Мішель

Його останнє доповнення - вигнуті ікла, вони стирчать з обох сторін його рота. Серед інших процедур, які зробив Мішель, - чотири роги з кожної сторони його голови і імплантати під шкірою на його лобі.

Все його тіло вкрите татуюваннями, включаючи очні яблука, і його дружина, яка спеціалізується на модифікаціях тіла, протягом багатьох років допомагає йому досягти свого зовнішнього вигляду.

Мішель
Мішель

Мішель сказав: "Я займаюся татуюванням 25 років, більшість своїх татуювань я отримую від татуювальників і професіоналів, яким я заплатив. Я зосереджуюсь на блекворксі та брутальних татуюваннях, які є типами татуювань, на яких ви наносите чорнило на більшу частину свого тіла. Але моя дружина спеціалізується на модифікаціях, і ідея полягає в тому, щоб я став її шедевром в татуюванні!"