Доктор Каран Радж поділився трюком зі своїми чотирма мільйонами шанувальників, сказавши, що це визнаний метод і простий і ефективний спосіб дізнатися, чи немає у вас зневоднення.

Про це повідомляє портал "Mirror".

Лікар поділився тестом на "защемлення шкіри", який покаже вам, чи є у вас зневоднення за секунди, додавши, що це визнаний метод, відомий як тест на тургор.

Доктор Каран Радж завантажив відео під назвою "перевірка зневоднення", де він розглядає трюк, який раніше став вірусним на TikTok.

Пост ТикТок
Пост ТикТок

Хитрість проста, все, що вам потрібно зробити, це вщипнути шкіру на пальці і подивитися, скільки часу потрібно, щоб повернутися в нормальний стан.

Лікар, у якого чотири мільйони передплатників в TikTok, сказав, що це визнана методика і вона працює, тому що при зневодненні шкіра втрачає еластичність.

У вихідному відео чоловічий голос пояснює, як виконувати цю техніку. Він сказав: "Перевірте зневоднення, щоб побачити, наскільки ви зневоднені, ви повинні стиснути кінчик пальця прямо тут, і якщо він знову опуститься, ви не зневоднені".

Пост ТикТок
Пост ТикТок

Потім Радж сказав: "Це називається щипком шкіри або тестом на тургор шкіри. Чим більше ви зволожені, тим більш еластичною буде ваша шкіра, і вона прийде в норму відразу після защемлення. Якщо ви зневоднені, шкіра втрачає еластичність, і потрібен час, щоб повернутися в нормальний стан, і вона з більшою ймовірністю затягнеться".

Відео, завантажене у вівторок, 29 червня, було переглянуто більше шести мільйонів разів і отримало понад 685 000 лайків і широкий спектр коментарів.

Як раніше повідомляв портал "Українці", вчені розповіли, що Земля зміщується з осі.
Нагадаємо, що померла на кілька хвилин дівчина, розповіла, що бачила все зверху.