Як відомо, в Білорусі в неділю, 9 серпня, пройшли вибори президента, на яких Олександр Лукашенко нібито набрав космічні 80%.

В результаті, в суспільстві з'явилося незгоду з таким розкладом справ і по всій країні спалахнули масові протести. Зараз же, кожне слово "диктатора" Лукашенка розглядають з різних сторін.

Читайте нас у Google News!

Маша Василевич, коханка Олександра Лукашенка
Маша Василевич, коханка Олександра Лукашенка

Також не піти від уваги найближчому оточенню Олександра Лукашенка. У мережі харківський журналіст показав і розповів про молоду, зовсім ще юної коханки "Бацьки" Маші Василевич, якій всього 22 роки. Про це пише харківський журналіст Андрій Кусов на своїй сторінка в соціальній мережі Facebook.

"Зустрічайте Марію Василевич, якій приписують роман з Лукашенком і саме собою не безпідставно. До 2018 року її неодноразово помічали в компанії вусатого, після чого в 2018 вона" несподівано "стає міс-Білорусь, а після її кар'єра і зовсім пішла в гору і вона стала Депутатом палати представників Національних зборів Білорусі. І все це в 22 роки. А чого домоглися ви?", - пише Андрій Кусов.

пост журналіста Олексія Кусова
пост журналіста Олексія Кусова

Як писали Українці раніше, Адольф Гітлер багато зробив для Німеччини. При ньому Німеччина «піднялася з колін» після приниження і грабіжницьких контрибуцій Першої світової війни. При ньому Німеччина наводила жах на інші країни і народи. При ньому Німеччина зазнала найбільшу національну катастрофу XX століття.

Олександр Лукашенко
Олександр Лукашенко

Про це на своїй сторінці в Facebook пише волонтер і блогер Юрій Касьянов.

Він зазначає, Олександр Лукашенко багато зробив для Білорусі. Він зберіг радянський економічний потенціал, не дозволив нуворишів і бандитам розрізати на металобрухт флагмани союзної індустрії, не віддав рекетирам в треньках металургійні заводи, які не сплавив «Мотор Січ» червоним директорам.

Зберіг медицину, зміцнив дороги, гарантував стабільність, придушив будь-яке інакомислення, заборонив думати, не дозволив пишатися собою, знищив опозицію і закопав політичних опонентів. Кожен справжній диктатор мріє облагодіяти свій народ.

Квітуча економіка, безкоштовна медицина, і звірства ОМОНу, і тортури в СІЗО. Щастя будується на контрастах. По-іншому це не виходить.