У російському місті Єкатеринбург пройшла Міжнародна промислова виставка "Іннопром-2021", яка покликана показати досягнення вчених, але на ділі стає ганьбою і предметом для жартів в Інтернеті.

Так, наприклад, вчені з Липецької області представили робота-товариша по чарці, який вмить став предметом для жартів в Інтернеті.

Багато хто очікував побачити на фото людиноподібного робота, який не тільки пропустить з тобою пару чарочок, але і підтримає діалог. Люди очікували, що він зможе обговорити політичну ситуацію в світі, поскаржиться на високі ціни, на риболовлю покличе…

робот-товариш по чарці від російських вчених
робот-товариш по чарці від російських вчених

Але замість цього робототехніки створили дивний пристрій, який тримає в маніпуляторах два келихи з коньяком і вміє цокатися.

Також ще однією ганьбою став Олексій. Жителі Перьми представили світу андроїда Олексія, який може рухати очима, бровами, губами, спілкуватися і відповідати на питання. Планується, що Олексій проводитиме екскурсії в музеях.

Виглядає він моторошно і знаючи розробки російських вчених, швидше за все, це фінальна стадія Олексія і далі він нічого робити не зможе.