Віддаються данину поваги 41-річній мамі Келлі Сміт, яка загинула в аварії недалеко від Нерна в Шотландії в неділю. Її дочка сказала, що вона "одна з мільйона".

Про це повідомляє портал "Mirror".

Дочка попрощалася з нею, віддавши данину поваги своїй "одній з мільйонів" мамі, яка загинула в аварії, сказавши: "Спи міцно, я завжди буду любити тебе".

Поліція підтвердила, що 41-річна жінка, яку звали Келлі Сміт, трагічно загинула в неділю в результаті аварії на трасі A96 недалеко від Нерна.

Автомагістраль була закрита більш ніж на шість годин після зіткнення приблизно о 19:00 на трасі A96 в Вестер-Хардмюр.

Її дочка написала: "Не можу повірити, що пишу це... Спи, мама, я завжди буду любити тебе, Келлі Сміт! Ви були деффо бунтарем, але все ж найкрутішою і найкращою мамою з самим добрим серцем, ви дійсно були одним з мільйона. Єдина втіха, яку я маю, це те, що ви возз'єдналися з бабусею, піклуєтеся один про одного. Життя вже смокче без вас, Келлі Сміт".

Поліція
Поліція

Описуючи Келлі, інший сказав: "Твоя мама була популярна, всі її знали, вона йшла з любов'ю".

Чоловік 41-річної мами також поділився зворушливим посланням своїй покійній дружині, написавши: "Ну, це починає повільно занурюватися в те, що я не зможу бачити, як твоя посмішка обіймає тебе або тут ти завжди говориш з любов'ю і назавжди моя прекрасна дружина і мама. Лети високо і лети вільно".

Сержант Девід Міллер з підрозділу дорожньої поліції сказав: "Наші розслідування тривають в повному обсязі. На жаль, жінка-водій померла, і ми думаємо про її сім'ю та друзів".

Нагадаємо, що собака втратила морду рятуючи маленьку дівчинку.