Поліція наказала батькам дівчини забрати її з безлюдного острова, в 1 км від узбережжя Китаю після того, як проходили повз рибалки помітили її кинутою з нестачею води і їжа.

Про це повідомляє портал "Daily Star"

За повідомленнями, проблемний підліток був кинутий на безлюдний острів, щоб дати їй урок.

Рибалки помітили в морі 13-річну дівчинку, яка сказала їм, що батьки залишили її в ізоляції, щоб вона могла дізнатися про труднощі і подолати негаразди.

За повідомленнями китайських ЗМІ, батьки дівчинки зробили драматичні дії, щоб позбавити її від бунтарських настроїв і реалізувати її потенціал.

The Sun повідомляє, що це сталося після того, як підліток знехтував школою, щоб байдикувати в своїй спальні весь день, спонукаючи своїх батьків взяти справу в свої руки.

Острів
Острів

Дівчина і найнятий її батьками фахівець з виживання були першими відвідувачами острова за багато років, оскільки на острові немає електрики і водопроводу.

Через два дні вона, як повідомляється, зупинила пропливаючих повз рибалок, які потім подзвонили в поліцію з приводу кинутого на мілину дитини.

Коли на березі з'явилися офіцери, дівчина в сльозах підбігла до них і сказала: "Вони змусили мене виживати на безлюдному острові".

Потім поліція наказала батькам забрати її з острова і відвезти додому в Ченду в китайській провінції Сичуань.

Нагадаємо, що бідного хлопчика виховували, як дівчинку, через невдале обрізання.

Як раніше повідомляв портал "Українці", молода дівчина розповіла про хлопця, який годиться їй за дідуся.
Також портал "Українці" писав, що неуважні батьки годували свою дитину льодом.