Англійський фермер просто вийшов з дому в магазин в 1980 році. Його незрозумілу загибель обговорюють досі, пише Daily Star.

У 1980 році, на початку четвертого вечора, 56-річний шахтар Зигмунд Адамскі вийшов зі свого будиночка в селищі Тінглі (Англія), привітався з сусідами і сказав, що сходить в крамницю за продуктами. Звичайна справа. Тільки в цей день чоловіка більше ніхто не бачив. Тіло шахтаря виявили випадково через п'ять днів за дуже дивних обставин.

загадка загибелі шахтаря, якого викрали прибульці
загадка загибелі шахтаря, якого викрали прибульці

Зигмунда знайшов на купі вугілля місцевий робітник, який приїхав завантажитися паливом. Адамскі лежав одягненим в костюм, проте без сорочки, годинника і гаманця, і зі зв'язаними черевиками. При цьому частина голови Зигмунда була дивно обстрижена, а сам він поголений, ніби не минуло п'яти днів. До того ж тіло виявилося місцями випалене якимось слизом.

Констебль Алан Годфрі, викликаний на місце смерті, говорив, що, хоч шахтар і лежав на купі вугілля, сам ним забруднений не був. Ніби щось "поклало його туди". Також ні він, ні експерти не змогли пояснити походження слизу, що залишив опіки на тілі покійного. До події почали приписувати навіть інопланетян. Але пізніше констебль Годфрі побічно підтвердив цю версію.

загадка загибелі шахтаря, якого викрали прибульці
загадка загибелі шахтаря, якого викрали прибульці

Через п'ять місяців після події, розслідуючи іншу справу, Годфрі надав начальству звіт, що бачив приблизно в тому ж місці НЛО. Під гіпнозом поліцейський розповів, що піддавався дослідам прибульців, чим прославився на весь світ, хоча незабаром і був звільнений з поліції. Втім, без роботи він не залишився, а почав виступати на різних заходах.

Загибель шахтаря выдразу почали пов'язувати з дослідами гостей з космосу. Крім поліції справою зайнялися уфологи. Вони виявили, що в оповіданні констебля є "часовий провал" в 15 хвилин, який не можна пояснити нічим, крім як викраденням інопланетян. А значить, і в таємничій смерті шахтаря теж можуть бути замішані вони.

загадка загибелі шахтаря, якого викрали прибульці
загадка загибелі шахтаря, якого викрали прибульці

Зараз Алан каже, що шкодує про свої слова про НЛО, і запевняє, що просто переказав свій сон. "Моїм дітям і так несолодко доводилося від того, що їх тато — поліцейський. А вже поліцейський, який бачив інопланетян, — і поготів", — розповідає констебль.

Що ж могло стати причиною дивної загибелі шахтаря? Відповідь, як не дивно, могли знайти ті ж Британські уфологи. На відміну від поліції, вони з'ясували, що у Зигмунда незадовго до події був конфлікт з одним з членів сім'ї, який нещодавно повернувся в рідний дім. На їхню думку, дивна подія була хитро замаскованим вбивством. Правда, офіційна поліція їх висновки в розрахунок не бере, а справа досі не розкрита.