Біль фрази "сім'ю не вибирають" цей тіктокер відчув на собі, і йому порадили тікати подалі від своїх родичів.

Користувач з ніком stacks1400 у сльозах розповів у "Тіктоку" історію про неприємну сімейну таємницю. Хлопець дізнався, що його кохана довгий час зраджувала йому з його власним дідусем. І у сина, якого юзер ростив як свого, насправді інший батько.

"Дізнався, що мій син насправді мій дядько. Мій дідусь спав з моєю дівчиною весь час, поки ми жили у нього", – повідав stacks1400.

@stacks1400

Can’t believe I expected more from a man that had a whole other family around the corner from my granny house. #fyp #redpill #ZitHappens

♬ Gnarls Barkley Crazy Stephen Kramer Glickman - Gustavo Rocque

У наступних роликах хлопець зазначив, що дізнався все з листування обраниці, де накопичилися компрометуючі матеріали не за один рік.

stacks1400 поскаржився, що думав про дідуся краще, хоча той був нечесною людиною і раніше вже зраджував бабусі. За словами бідолахи, його батько теж не ладнав з дідом і не спілкувався з ним з підліткового віку.

Визнання хлопця набрало 11,5 млн переглядів, і глядачі не могли йому не поспівчувати. Користувачі писали, що stacks1400 заслуговує кращого і повинен скоріше тікати з такої сім'ї.