У жовтні 2019 року президент США Дональд Трамп отримав свій власний офіційний канал Twitch. Сьогодні канал тимчасово призупинили за порушення правил Twitch проти ненависної поведінки та цькування.

Про це пише PC Gamer.

"На Twitch не допускається ненависна поведінка", - йдеться в повідомленні прес-секретаря Twitch. "Відповідно до нашої політики, на каналі президента Трампа відбулося тимчасове блокування з Twitch за коментарі, які висловлювались на потоці, і вміст, який ображає, був видалений".

Twitch наводив два приклади контенту на каналі Трампа, які порушували правила: Промова мітингу кампанії від 2016 року, нещодавно ретрансляція на Twitch, в якій Трамп демонстрував іммігрантів, звинувачуючи Мексику в "відправці" наркодилерів та ґвалтівників до США, і мітинг раніше цього місяця в Тулсі, штат Оклахома, в якому він фактично повторив гасла.

"Гей, це 1 годину ранку, і дуже важко. Я вжив це слово при нагоді, гомбр, дуже жорсткий гомбр вривається у вікно молодої жінки, чоловік якої працює мандрівним продавцем або кимось іншим, він може це зробити ", - сказав Трамп. "І ви телефонуєте 911, і вони кажуть:" Вибачте, ця цифра більше не працює ". До речі, у вас є багато подібних випадків, багато, багато. Будь це молода жінка, стара жінка, молода людина чи стара, і ви спите".

Прес-секретар також заявив, що Twitch виступив із заявою перед командою президента, коли канал вийшов у прямому ефірі минулого року, попередивши, що порушення вмісту не буде допущено.

"Як і будь-хто інший, політики в Twitch повинні дотримуватися наших Загальних положень та правил та положень спільноти", - заявив у той час Twitch. "Ми не робимо винятків для політичного чи інформаційного вмісту, і будемо вживати заходів щодо вмісту, повідомленого нам, що порушує наші правила".

Нещодавно Twitch застосував більш агресивний підхід до поліції та заборони вмісту та творців на своїй платформі, керований хвилею звинувачень у домаганнях та сексуальних нападках у індустрії відеоігор; в рамках цього він заявив, що проведе новий огляд своєї політики ненависницької поведінки та домагань. Twitch не уточнив, чи було застосовано призупинення внаслідок будь-яких змін у політиці, що були результатом цього перегляду.

Тривалість блокування Twitch не оголошено, але в той же день, коли Reddit заборонив r / The_Donald, найбільший підкредит про-Трампа, як частину власної боротьби з мовою ненависті.

"Усі громади Reddit повинні добросовісно дотримуватися нашої політики щодо вмісту. Ми заборонили r / The_Donald, оскільки цього не зробили, незважаючи на всі можливості," написав генеральний директор Reddit Стів "Спец" Хаффман. "Спільнота постійно приймає та підтримує більше вмісту, що порушує правила, ніж середнє (Правило 1), протидіяло нам та іншим громадам (Правила 2 та 8), і його мод відмовився відповідати нашим найосновнішим очікуванням."