Мері Енн Беван страждала від акромегалії, розладу, через який її організм виробляв занадто багато гормону росту. Вона не знала, що її медичні невдачі в кінцевому підсумку принесуть дуже прибутковий дохід.

Про це повідомляє портал "Daily Star"

Коли Мері Енн Беван виявилася вдовою з чотирма дітьми, вона знала, що зробить все можливе, щоб підтримати їх - навіть приєднається до шоу виродків, як "сама потворна жінка в світі".

Мері Енн народилася в грудні 1874 року. На фотографіях молодої жінки зображена симпатична брюнетка з тонкими рисами обличчя.

Вона була однією з восьми дітей, що народилися в бідній сім'ї в Плейстоу, на сході Лондона, але це не завадило їй здійснити свою мрію стати медсестрою.

У віці 29 років вона вийшла заміж за Томаса Бевана, і у пари народилося четверо дітей, але зовнішність Мері Енн різко змінилася через акромегалії - розлади, викликаного виробленням організмом занадто великої кількості гормону росту.

Мері Енн
Мері Енн

У цьому жорстокому стані руки і ноги людини можуть збільшуватися в розмірах.

Зовнішній вигляд Мері Енн викликав недобрі коментарі на вулиці, але, принаймні, вона була в безпеці вдома зі своєю люблячою сім'єю, яка знала, що вона дійсно красива всередині... поки Томас не помер через 11 років після їхнього весілля.

Зіткнувшись з бідністю, Мері Енн намагалася заробити на життя і зберегти дах над їх головами, але через свою зовнішність вона не могла знайти роботу.

Але потім вона побачила газетну рекламу, яка змінила її життя.

Воно свідчило: "Розшукується: найпотворніша жінка. Нічого відразливого, покаліченого або понівеченого. Гарантована хороша оплата і довга робота для успішного претендента. Надішліть недавню фотографію".

Його розмістив Клод Бартрам, європейський агент американського цирку Барнума і Бейлі.

Це газетне оголошення було його останньою спробою завербувати нових "талантів", щоб на їх таращилися і висміювали по всій Великобританії і за її межами.

Мері Енн
Мері Енн

Мері Енн надіслала недавню фотографію і відразу ж привернула увагу Бартрама.

Пізніше він сказав: "Вона зовсім не була відразливою. У неї було обличчя, яке зазвичай можна знайти у гіганта: потужна чоловіча щелепа, виступаючі вилиці, ніс і лоб, але вона була бездоганною, здоровою і сильною. Вона сказала мені, що їй не подобається ідея виставлятися на виставці, вона соромилася і не хотіла розлучатися зі своїми дітьми. Я сказав їй, що вона буде заробляти 10 фунтів стерлінгів на тиждень протягом року, витрати на дорогу та всі гроші від продажу листівки з зображенням себе, щоб вона могла забезпечити освіту своїх дітей. Вона вагалася, але погодилася".