Самопроголошений мандрівник у часі заявив, що люди скоро відкриють для себе найбільшу істоту в історії. Звичайно, він не представив абсолютно ніяких доказів своєї теорії.

Про це повідомляє портал "Daily Star"

Найбільший землетрус у світі та відкриття найбільшої істоти в світі відбудуться в найближчі кілька років, принаймні, так дивно заявив самопроголошений "мандрівник у часі".

Попереджаючи нас, що до нього слід ставитися серйозно, користувач TikTok follow_for_follow.08 починає свій кліп зі слів: "Це не жарт. Я мандрівник у часі. Це короткий виклад того, що нас чекає в найближчому майбутньому".

Перша з двох подій, до яких ми, мабуть, повинні готуватися, - це очевидне відкриття монстра Cerine Croin наступного року.

Відео не дає великої кількості деталей, але показує нам фотографію підводного світу разом з підписом "2022 рік: виявлено найбільшу істоту в історії, Cerine Croin".

Неясно, де буде виявлений цей монстр, що це за істота і як йому вдавалося так довго залишатися непоміченим.

ТикТок
ТикТок

Тим часом нам доведеться трохи почекати другого прогнозу, який просто описується як: "2024 рік: найсильніший землетрус у світі відбудеться в Сан-Ісідро, Каліфорнія".

Відео-попередження отримало понад 25000 лайків, але коментарі, залишені іншими користувачами TikTok, показують, що це не викликало особливої тривоги.

Головний висновок від одного користувача був: "Хлопці, це означає, що TikTok все ще існує!!"

Це лише один з численних облікових записів "мандрівників у часі" на сайті соціальних мереж, які часто роблять обурливі заяви без будь-яких доказів, що підтверджують їх.

Як раніше повідомляв портал "Українці", НАСА повідомляє, що астероїд наближається до землі.

Нагадаємо, що вчений прокоментував звіт про НЛО.