Гражданин Купер, який також працював індивідуальним викладачем на півставки в школі, стверджує, що бачив, як його дружину директрису "тягли за волосся, витягали клаптями, штовхали і тупотіли ногами".

Про це повідомляє портал "Daily Star"

Директор школи з Ессекса нібито залишилася "майже без свідомості" в результаті серії нападів з боку учениці в її школі.

За словами директора школи Менді Коппер, в період з Грудня 2018 року по жовтень 2020 року на неї напав учень з особливими потребами.

Напади нібито включали в себе плювки і обмотку шиї шарфом.

У січні 2019 року 47-річна директриса говорила, що учениця неодноразово била і штовхала її до такої міри, що вона "мало не знепритомніла".

Нік Коппер, 25-річний чоловік місіс Коппер, підтримував свою дружину і стверджує, що напади на неї "зруйнували" її психічне здоров'я.

Представник ради округу Ессекс підтвердив, що тимчасова Виконавча рада була створена в школі після "конфіденційних побоювань", і в даний час триває розслідування.

Побої
Побої

Купер, який також працював вчителем у школі за сумісництвом, стверджує, що він бачив два передбачуваних напади, через які його дружина була занадто "налякана", щоб повернутися в школу.

"Я був свідком того, як мою дружину тягли за волосся купками, штовхали і Тупали ногами, знімали з неї окуляри і розбивали", - сказав Купер у зв'язку з інцидентом у вересні 2020 року.

До того, як піддалися жорстокому поводженню, Коппер сказав, що його дружина "любила школу і учнів", проте тепер він стверджує, що вона не може проїхати повз школу, не плачучи.

Коппер підкреслив, що ні він, ні його дружина не звинувачують ученицю, а звинувачують місцеву владу Рада графства Ессекс в "нездатності" вирішити проблеми.

Як раніше повідомляв портал "Українці", батьки залишили свою дочку на безлюдному острові.

Нагадаємо, що жінка розповіла, як її ґвалтували у 13 років.