Роман Федорцов під час комерційного рибальства в Норвезькому і Баренцевому морях, Північному Льодовитому і Гренландському морях ловить рибу і химерних істот і фотографує свої улови.

Рибалка поділився жахливими зображеннями своєї величезної здобичі жахів з глибини, яка включає в себе величезну колекцію морських істот, схожих на прибульців.

дивні морські створіння
дивні морські створіння

Роман Федорцов, 39 років, зазвичай ловить тріску, пікшу і скумбрію на комерційних траулерах, а іноді ловить їх на глибині до тисяч метрів під водою.

Але в процесі він також регулярно витягує деяких абсолютно химерних тварин.

дивні морські створіння
дивні морські створіння

Він бачив все, від акул-привидів і однооких риб до бородатих морських дияволів і вудильників.

Федорстов почав документувати свої відкриття і регулярно ділиться фотографіями своїх божевільних знахідок.

дивні морські створіння
дивні морські створіння

Він сказав: "Всі ці створіння по-своєму прекрасні".

Пан Федорстов сказав, що іноді знаходить дивних на вигляд тварин серед свого улову під час комерційного рибальства в Норвезькому і Баренцевому морях, Північному Льодовитому океані і Гренландському морі.

дивні морські створіння
дивні морські створіння

Більшість цих тварин живуть у мезопелагічній зоні океану, яка простягається на глибині від 200 до 1000 метрів.

На цих глибинах світла мінімально.

Національне управління океану та атмосфери США (NOAA) пояснює: "Чорні тварини поглинають всі доступні кольори світла, а червоні тварини теж здаються чорними; немає червоного світла, яке могло б відбивати, і їхні тіла поглинали всі інші доступні довжини хвиль світла. Таким чином, переважають червоні і чорні тварини".

Риби набувають ще більш гротескний вигляд, коли їх виводять на поверхню у вигляді плавальних бульбашок, які контролюють плавучість, вибухаючи, викликаючи вирячування очей і викривлення.