Загадкова людина, відома як Едвард, стверджує, що зробила знімок, який показує, наскільки високо підніметься рівень моря на нашій планеті в майбутньому через руйнівне глобальне потепління.

Про це повідомляє портал "Daily Star"

Людина, яка називає себе "мандрівником у часі з 5000 року", каже, що цілі міста опиняться під водою через зміну клімату, і він також стверджує, що у нього є фотографічні докази.

Загадковий чоловік, відомий як Едвард, розповів знімальній групі ApexTV, що він брав участь у надсекретному експерименті з подорожі в часі в 2004 році і був відправлений на 3000 років у майбутнє.

На свій подив, ця людина стверджує, що, коли він прибув у майбутнє, йому представився вид Лос-Анджелеса, затопленого величезним водоймою.

Едвард каже, що працював в Лос-Анджелесі в лабораторії, коли сказав, що йому дали завдання відправитися в майбутнє і зробити фотографії.

Чоловік
Чоловік

Обличчя чоловіка розмито, а голос спотворений, коли він розповідає історію, імовірно, щоб захистити свою особистість.

У приголомшливому ролику він каже: "Я розповім вам історію, яка вразить вас, і ви будете вражені. Я опинився на "місці". Це було неймовірно. Я стояв на величезній дерев'яній платформі. Не тільки я, будинки, будівлі, звичайно, все з дерева. А потім я зрозумів, що це те ж місто, Лос-Анджелес, але під водою".

Едвард також стверджував, що розмовляв з людьми, які там живуть.

І вони стверджували, що повінь сталася через глобальне потепління.

Нагадаємо, що чоловік стверджує, що він прийшов з майбутнього і розповів про катастрофу.