Освітлений об'єкт, здавалося, змінював горизонтальну плоску поверхню на вертикальну Y-подібну форму на висоті вище площини. Це змусило фанатиків НЛО замислитися, чи може це бути інопланетний корабель.

Про це повідомляє портал "Daily Star"

Пасажир літака був збитий з пантелику, помітивши об'єкт, "змінює форму", що летить на висоті десятків тисяч футів над землею.

Прихильник теорії змови "Disclose Screen The Grimreefar" поділився записом на своєму каналі YouTube. Він був відправлений німецьким туристом на борту літака, який стверджував, що НЛО летів поруч з ним протягом семи хвилин.

У ролику, знятому камерою Nikon P900, видно білий світиться об'єкт, що летить на більшій висоті, ніж літак.

Контур об'єкта виглядає як трутень або плоска форма, але незабаром він починає "трансформуватися" і стає подовженим.

Світяться білі вогні на загадковому кораблі потім перетворюються в Y-подібну фігуру.

Поки пасажир літака намагається сфокусувати зум на НЛО, він знову змінює вертикальну форму назад на горизонтальну.

НЛО
НЛО

Відеоблогер YouTube стверджував, що те, що було знято камерою, могло являти собою "плазмову форму життя" на Землі.

Він пояснив: "Я отримав це неймовірне спостереження на плівці пасажиром на борту авіакомпанії того, що здається змінює форму об'єктом. Це майже схоже на те, що воно зроблено з плазми, єдиний недолік цього відео в тому, що я зміг отримати тільки якість 460p. хотілося б, щоб у нас було більше, але цього достатньо. Висота літака становить від 10 000 до 30 000 футів, і цей об'єкт знятий протягом семи хвилин над висотою літака, і здається, що він рухається разом з літаком. Люди збираються називати це НЛО, технічно це так, але я більше схиляюся до того, щоб це бути біологічною істотою або формою життя на основі плазми, що живе в наших верхніх шарах атмосфери".

Кліп був переданий групі UFO Reddit, і багато хто поділився своїми думками про це явище.

Нагадаємо, що чоловік стверджує, що він прийшов з майбутнього і розповів про катастрофу.