Кванджу роками наповнював свій будинок сміттям в надії залишити своєму синові-відлюднику колекцію корисних предметів після його смерті, вважаючи, що "сміття - просто втрачений скарб".

Про це повідомляє портал "Daily Star"

Літня пара десять років збирала гори сміття для свого 40-річного сина, який відмовився покинути будинок і знайти роботу.

75-річний Кванджу перетворив свій двоповерховий будинок на звалище, повне тонн сміття, яке він зібрав з вулиці, і сміттєвих баків.

Літній чоловік заповнив кожен дюйм ділянки і навіть покрив балкон і сад.

"Мій син просто любить сидіти вдома, він не ходить шукати роботу, і це нас турбує. Я просто боюся, що ми з дружиною скоро помремо і залишимося без підтримки, тому я вирішив зберігати вдома побільше речей, а потім ще і ще. Чим більше, тим краще. Все, що використовується належним чином, корисно, а сміття - просто втрачений скарб", - сказав Чой.

Сміття
Сміття

Всю сім'ю змусили спати в маленькій кімнаті через те, що інша частина будинку була заповнена мотлохом, навіть коридори.

Повідомляється, що син пари важив понад 100 кілограмів і не виходив з дому більше року, жодного разу не залишаючи єдину крихітну кімнату, де сім'я була змушена проживати.

Чой каже, що він був єдиною причиною, по якій збирав весь непотріб.

Коли південнокорейські ЗМІ приїхали відвідати сім'ю для інтерв'ю, їм, як повідомляється, довелося перелізти через високі мішки зі сміттям, і вони зазнали задишку від смороду.

Сміття
Сміття

Але якимось чином сім'я з трьох чоловік мирилася з цим десять років.

Нещодавно лікарі припустили, що дружина Чоя живе в більш чистому середовищі, щоб допомогти їй з недавно діагностованими проблемами з серцем, через що 75-річний чоловік неохоче погодився закрити свій будинок.

Знадобилося 226 добровольців і екскаватор, щоб розчистити 150 тонн сміття, що захлеснуло сімейний будинок за десять років.