13-річний Келлум Томас, схиблений на "Челсі", помер від смертельної зупинки серця через кілька хвилин після того, як повернувся з футболу з друзями в своєму рідному місті Ноттінгемі 9 червня.

Про це повідомляє порталу "Mirror"

Мама підлітка, яка померла після гри в футбол, описала їх "щасливий" останній день разом, і сказала, що це було "майже так, як повинно було бути".

Келлум Томас, 13 років, був збитий з пантелику через зупинку серця через кілька миттєвостей після того, як повернувся зі збіговиська з друзями в Ноттінгемі 9 червня.

Мама Джоді Вілсон була спустошена, але вирішила, що хоче використати трагедію на благо, і тепер хоче підвищити обізнаність про тренінги з надання першої допомоги в школах.

Хлопчик
Хлопчик

Вона також повідомила, що "Челсі" - улюблена команда Келлума, пропонувала свою підтримку після його смерті, а капітан Сезар Аспілікуета написав листа з співчуттями.

Джоді з Топ-Веллі розповіла, що її син в день своєї смерті кинувся додому зі школи і повинен був робити домашні справи.

Але його найкращий друг подзвонив і запитав, Чи не хоче він пограти на вулиці, на що мама сказала, що не може сказати "ні" через зухвалої посмішки на його обличчі.

31-річна Джоді сказала, що Келлум п'ять років тому переніс зупинку серця, тому у нього проблеми з серцем, але це не завадило його любові до спорту.

Вона сказала: "Він сказав: "Мамо, Побачимося пізніше, люблю тебе". Він виглядав трохи збудженим [коли він повернувся], але нічого незвичайного. Він жив з цим захворюванням - прискореним серцебиттям, відсутністю ударів, зайвим серцевим ритмом - кожен день. Мені здавалося, що його серце все одно билося швидше".

Мама і син
Мама і син

Джоді сказала, що Каллум піднявся в туалет і впав, втративши свідомість.

Потім Джоді викликала швидку допомогу, але було вже занадто пізно.

Він був доставлений в лікарню, де робилися подальші спроби реанімувати його, але, на жаль, він був оголошений мертвим.