Зірка Tiktok Блейк Хасс поділився відео з уловом і сказав, що часто бачить їх влітку, додавши, що поцілувати їх, перш ніж кинути назад у воду, вважається удачею.

Про це повідомляє портал "Mirror"

Рибалка поділився відео, на якому він зловив незвичайну рибу-присоску, яка може прилипати до стін "надовго".

Зірка TikTok Блейк Хасс зловив пінагора, коли він був у морі, і вирішив зняти його, щоб поділитися відзнятим матеріалом зі своїми 108000 підписників.

Риба
Риба

Він пояснив, що у цих риб є присоски на дні, і якщо ви притиснете їх до стіни, вони зможуть утриматися навіть поза водою.

Блейк додав, що цілувати цих рибок в губи перед тим, як кинути їх назад у воду, вважається удачею, тому він так і вчинив, хоча і не знімав цей фрагмент.

У відео Блейк сказав: "Влітку ми часто ловимо цих пінагітів, у яких на дні є присоска. Якщо ви прикріпите їх до плоскої поверхні, вони дійсно можуть прилипнути досить довго і триматися. Вони кажуть, що це удача - поцілувати їх в губи, перш ніж відкинути назад, так що ми і зробили".

Риба
Риба

Після завантаження відео незабаром стало вірусним, набравши більше семи мільйонів переглядів за перші три дні, 637 000 лайків і майже 3 000 коментарів.

"Це так мило, я б повісив їх на свій холодильник", "Бру, я б приставав його до всього", "Та ти ж жартуєш, насправді ти не цілуєш рибу-так?",- залишають відгуки користувачі соцмережі.

Нагадаємо, що рибалка показав справжній морських монстрів.

Як раніше повідомляв портал "Українці", акули напали на людей, які зазнали корабельної аварії.