Прихильник теорії змови помітив два ідентичних металевих НЛО, "вдвічі перевищують розмір реактивного літака F-16", що лежать на снігу в горах Антарктиди.

Про це повідомляє портал "Daily Star"

Грем, який часто публікує повідомлення про явища НЛО в соціальних мережах, сказав, що два овальних диска опинилися поруч з горами Черчілль.

Поділившись своїми відкриттями Google Earth на своєму каналі ConSpiracy Depot, він збільшує масштаб і показує, наскільки схожі ці два об'єкти, як за формою, так і за розміром.

Шукач істини каже: "Я знайшов два об'єкти однакового розміру овальної або круглої форми, просто сидять на снігу. Ці об'єкти розташовані недалеко від гір Черчілль, і я не думаю, що вони пробули там так довго через відсутність снігу, що покриває об'єкт. Предмети мають гладкий металевий вигляд з добре сформованими, майже машинними краями".

Так звані блюдця практично не видно на снігу, так як вони знаходяться біля скель.

Антарктида
Антарктида

Грем оцінив розмір об'єкта приблизно в 97 футів в довжину, що вдвічі більше, ніж у винищувача F-16 (49 футів).

"Те, що привернуло мене до цих об'єктів, полягало в тому, наскільки вони недоречні в порівнянні з навколишнім середовищем, в якому вони знаходяться, і все інше здавалося просто зубчастими каменями", - додав він.

Він також сказав: "Це дійсно дивно, оскільки об'єкти однакового розміру, мають форму блюдця і не схожі ні на що в навколишньому середовищі. Вони явно не так давно там через відсутність снігового покриву на об'єктах".

Це не перший випадок, коли мисливці НЛО поділяють теорії змови про те, що Антарктида є базою прибульців або домом для таємничих гігантів.

Нагадаємо, що чоловік стверджує, що бачив інопланетянина.