Мисливці за привидами, які стверджували, що помітили "близнюків з Сяйва" в самому часто відвідуваному британському готелі, поділилися записом, як дух "лається" на них.

Про це повідомляє портал "Daily Star"

Лі і лінзі Стір стверджували, що вони зняли двох моторошних дитячих привидів, схожих на Близнюків Грейді з класичного хоррору 1980 року, після того, як вони зупинилися в Ліверпульському готелі Adelphi Hotel 22 червня.

Пара також була "шокована", коли вони використовували машину, щоб спробувати спілкуватися з так званими духами і, схоже, отримали у відповідь"ти с*ка".

Апарат
Апарат

Лінці сказав: "Ми запитали, чи були присутні якісь духи, але насправді не отримали відповіді. Але після того, як я запитав, як їх звуть, ми почули, як хтось сказав нам, що ви с*ки. Ми ніколи раніше не чули, щоб хтось говорив нам щось подібне, більшу частину часу вони говорять нам або взагалі не говорять".

На відео інциденту, показаному вище, здається, що приглушений голос вимовляє двоскладове слово, хоча не зовсім ясно, що це таке.

І це був лише один з безлічі страшних переживань, які вони пережили в ніч на 22 червня.

Привиди
Привиди

У потоці на своїй сторінці "Привиди Британії" в Facebook Лі сказав: "Однією з перших речей, яка здалася дивною, був ліфт. Ми знімали біля ліфта, і він просто відкрився без будь-якої причини, і всередині нікого не було. Ми чули, як ліфти роблять те, що їм подобається, від деяких інших людей, які залишилися, але побачити це особисто було дивно. Виявилося, що ці збіги не були найстрашнішими речами, які сталися під час їх поїздки, коли пильний глядач помітив щось на задньому плані відзнятого матеріалу. Глядачі запропонували дві розпливчасті фігури в кінці коридору і схожість з моторошними близнюками з фільму жахів Стенлі Кубрика, адаптованого з роману Стівена Кінга".