Мешканка ізраїльського міста Ашдод народила дівчинку, всередині шлунка якої знайшли ембріона.

Про це розповіли представники місцевого медичного центру, повідомляє The Times of Israel. Випадок стався на початку цього місяця. За словами лікарів, зараз з дівчинкою і мамою все добре.

Про те, що в шлунку дитини щось знаходиться, стало відомо на пізній стадії вагітності. Результати УЗД показали, що живіт дівчинки був дещо збільшений.

Після пологів живіт дівчинки оглянули ще раз. "Ми здивувалися, виявивши там ембріона", - сказав завідувач відділенням неонатології медичного центру Ассута Омер Глобус. Дівчинці провели операцію і дістали зародка.

Всередині дівчинки виявили ембріона, який розвинувся лише частково. Лікарі змогли побачити тільки його серце і деякі кістки.

На думку Глобуса, існує кілька теорій, які здатні описати цей випадок. Згідно з однією з них, на ранніх стадіях вагітності формуються два ембріона, але потім один з них поглинає іншого.

"Це відбувається в процесі розвитку плоду, коли є порожнини, які закриваються під час розвитку, і один з ембріонів потрапляє в такий простір. Всередині цей ембріон частково розвивається, але не виживає і залишається всередині", - пояснив лікар.

Він додав, що подібні випадки зустрічаються один раз на півмільйона.