Три Британські рибалки боролися з блакитним тунцем, який важив неймовірні 328 кг після епічної боротьби.

Про це повідомляє портал "Daily Star"

Кайл Кавілла, Гарет Валаріно і Шон Десойза були затьмарені 9,4-футовою громадою, коли вони позували для знімків поруч з колосальним уловом 9 липня.

Звір, з якого можна було б з'їсти солідну порцію бутербродів, настільки великий, що хлопці не могли поміститися на їх 15-футовому човні.

Він важить більше, ніж найтовстіший британець Джейсон Холтон, який в жовтні досяг ваги в 317 кілограм.

Тунець
Тунець

Отже, друзі, які рибалили разом останні десять років, протягнули його дві милі, поки не досягли пристані в Гібралтарі, Іспанія.

Вони кажуть, що це рекордний улов цього року і другий за величиною вилов у водах Гібралтару.

28-річний Електрик Кайл сказав: "Це був дійсно несамовитий бій, в якому потрібні були всі троє, щоб доставити його до човна. З самого початку він витягнув близько 950 м з котушки довжиною 1000 м при силі опору близько 35 кг котушку довелося охолоджувати водою через міць і сили цього монстра. Ми з самого початку знали, що це буде велика риба. "Це не поміститься в човні!" Нам довелося тягнути його до пристані, враховуючи, що ми ловили рибу на човні довжиною 4,8 метра".

Рибак
Рибак

Рибалки, всі британці, що живуть в Гібралтарі, продали кілька шматків риби, але залишили решту, щоб насолодитися ним з родиною та друзями.

Кайл каже, що він заробив близько 5000 фунтів стерлінгів за продані біти, але, за його оцінками, на японському ринку вони могли б піти за 20000 фунтів стерлінгів.

У 2019 році японський магнат, прозваний "королем тунців", витратив 2,5 мільйона фунтів стерлінгів на гігантського тунця, що зробило його найдорожчим з коли-небудь проданих.

Тунець
Тунець

Кійосі Кімура купив 278-кілограмового синього тунця, який важить менше, ніж улов Кайла, Гарета і Шона, на аукціоні в Токіо.

Блакитний плавець зі світовим рекордом, що важив неймовірно 1496 фунтів, був спійманий Кеном Фрейзером біля узбережжя Нової Шотландії в 1979 році.