Убита горем мати Занзімана Еллі каже, що жорстокі сільські жителі знущаються над її сином за його поведінку, б'ючи його і називаючи "мавпою", коли він проводить свої дні, бігаючи по лісах.

Про це повідомляє портал "Daily Star"

Мати змушена гнати свого сина через ліси з імпровізованим ласо, поки він видобуває їжу на траві і проводить час серед диких тварин.

21-річний Занзіман Еллі не може говорити і відмовляється їсти їжу, приготовлену для нього його обожнюючою матір'ю, яка вважає, що її дитина - благословення від Бога.

Замість цього, він харчується бананами та іншими фруктами в лісі біля свого села в Руанді, а також вважає за краще поласувати травою.

Його мати описала його як особливу дитину і подарунком від Бога, оскільки вони з чоловіком втратили п'ятьох дітей при народженні.

Занзіман
Занзіман

Еллі, як його називають, народився з мікроцефалією, станом, при якому голова дитини народжується менше, ніж очікувалося, і через це він відчуває труднощі з навчанням. Він не ходить до школи і боїться односельців.

Молоду людину, яку знімав Afrimax TV, жорстокі хулігани охрестили "мавпою" за незвичайний спосіб життя.

Його мати сказала: "Він не любить їжу. Він вважає за краще банани. Він нічого не знає, нічого не може зробити. Все, що він робить, - це бігає. Коли він бачить людей, все, що він робить, - це тікає від них. Куди б він не втік, я повинна бігти за ним. За цілий тиждень ми можемо подолати 230 км. Якщо я не піду за ним, він може не повернутися додому".

Згідно фільму, все село намагається не підпускати його до лісу, щоб він був у безпеці.

Сусіди змушені стежити за Еллі і переслідувати його, щоб захистити його від небезпеки.

Занзіман
Занзіман

Його мати виготовила імпровізоване лассо, щоб зловити його, коли він тікає з села.

Коли він народився, у Еллі була голова розміром з тенісний м'яч, згідно фільму "Народжені іншими".

Мати сказала, що сусіди не вважають її сина хлопчиком, а скоріше мавпою, і нещадно знущаються над ним.