Хлопчик був доставлений в лікарню в критичному стані після інциденту в магазині Fenwick в Ессексі 27 липня, але з тих пір трагічно помер від отриманих травм.

Про це повідомляє портал "Daily Star"

П'ятирічний хлопчик помер після того, як на нього впало дзеркало в універмазі в Ессексі.

Хлопчик був доставлений в лікарню в критичному стані після інциденту в Фенвіку на Хай-стріт в Колчестері 27 липня, але тепер він помер.

Поліція Ессекса повідомила, що офіцери були викликані службою швидкої допомоги близько 11:30 і надали першу допомогу разом з персоналом магазину і покупцями.

Головний інспектор Роб Хаддлстон, командувач округу Колчестера, сказав: "Я знаю, що я кажу від імені всіх моїх команд, коли кажу, що ми надзвичайно засмучені сьогоднішніми новинами. Це справді несамовитий інцидент, і всі ми думаємо про близьких хлопчика. Від імені моїх супроводжуючих співробітників я також хотів би подякувати представникам громадськості та співробітникам магазину, які зробили все можливе, щоб допомогти нам. Ми дуже вдячні за вашу допомогу".

Поліція
Поліція

Поліція Ессекса заявила, що цей інцидент «розслідується», але хлопчик отримав травми, коли на нього впало дзеркало в магазині.

Офіцери-фахівці продовжують підтримувати сім'ю хлопчика.

Магазин Fenwick, який залишався закритим до п'ятниці, опублікував в соціальних мережах заяву директора Міа Фенвік після трагічних новин сьогодні вдень.

Вона підтвердила, що магазин буде закритий в середу "на знак поваги".

Вона сказала: "Від імені сім'ї Фенвік і всієї команди Фенвік ми з великою сумом дізналися про смерть хлопчика після інциденту в нашому магазині в Колчестері минулого тижня".