Ультра-рідкісна риба з людськими зубами спантеличила відвідувачів пляжу після того, як її спіймали біля пірсу в США.

Відповідну публікацію оприлюднили на сайті "Daily Star"

Таємничий плавець з його надприродними скреготами був збитий з пірсу в Аутер-Банкс в Північній Кароліні, і з тих пір він став вірусним в Інтернеті.

Химерним фото у вівторок в Facebook поділилася рибальська компанія Jennette's Pier, в пункті в Нагс-Хеді, і на ній зображено дев'ятифунтова істота, гордо демонструє зубасту усмішку.

Мартін, рибалка, який, як вважають, спіймав рибу, розповів місцевим агентствам McClatchy News, що в понеділок він рибалив зі своїм братом-близнюком, коли він натрапив на "рот, повний зубів".

І він допоміг ідентифікувати цю істоту як рибу-вівчарку, відому своєю незвичайною стоматологією.

"Це дуже хороший бій, коли ви воюєте на лінії, це дійсно хороший улов, і він дуже смачний", - сказав він, як повідомляється.

Риба
Риба

Це не єдиний випадок, коли спіймали рибу з чимось схожим на людські зуби.

Ще в 2014 році 50-річний російський рибалка Алекс Коробов заплутав рибних експертів, піймавши страхітливу на вигляд рибу з зубами, схожими на людські.

Алекс з міста Архангельська в Архангельській області на північному заході Росії зловив одного з найдивніших тварин під час риболовлі на річці Північна Двіна.

Він подумав, що це звичайний лящ, але коли він пішов відчепити його, то побачив, що у нього була паща, повна чогось схожого на людські зуби.

Нагадаємо, що у мережі показали улов на мільйони доларів.