Бордель, який прославився після показу документального фільму по національному телебаченню, був покинутий і гноївся після того, як його працівники перебралися в інше місце.

Про це повідомляє портал "Daily Star"

Забруднені матраци, використані презервативи та прайс-лист були серед речей, знайдених у зубожілому місці.

Міська сауна в Шеффілді була місцем, де знімався "Дуже Британський бордель", який був показаний на каналі 4 в 2015 році, а також наступний епізод "Дуже йоркширський бордель", показаний в 2019 році на ITV.

Компанія працювала в переобладнаному пабі в районі, відомому як "золота сексуальна миля", і позиціонувала себе як "масажний салон".

Але коли пізніше він рушив далі по дорозі, брудний заклад залишився покинутим.

Бордель
Бордель

Огидні занедбані приміщення були зняті на камеру міським дослідником "Загублені місця і забуті обличчя".

Він сказав YorkshireLive: "Я швидко зрозумів, що тут відбувається: старі презервативи в душі, матраци в плямах-це місце було настільки зубожілим, наскільки це можливо. В одній з кімнат стояв дуже специфічний запах, який, мабуть, зберігався роками. Щось на зразок суміші сечі і поту".

На зображеннях зображена "кімната неслухняних хлопчиків", а також звичайні предмети, включаючи список покупок і запас соусу HP.

У дуже британському борделі щодня працювала "сауна", якою керували мама і дочка, Кет і Дженні.

Це дозволило глядачам зазирнути за лаштунки на всі аспекти бізнесу, від того, як вони складали щоденні ротації до незвичайних клієнтів і дивних запитів, які у них були.

Бордель
Бордель

Деякі чоловіки, які використовували міську сауну, просто зайшли випити чаю і поговорити, в той час як У інших, включаючи Food Man, були дивні прохання.

У борделі навіть проводився Різдвяний розіграш, і всі, хто входив, отримували по пирогу.