Рішучий пес допомоіг своєму господареві виштовхнути машину з сильної повені в Глазго, рятуючи при цьому двох жінок.

Про це повідомляє портал "Daily Star"

Спрінгер-спанієль на прізвисько Пак сміливо зустрів повінь в неділю (8 серпня) разом зі своєю господинею Лорі Гілліс на Харланд-стріт після того, як дві жінки опинилися в пастці повені.

У ролику Лорі підходить до автомобіля, який вважається Volkswagen Estate, щоб спробувати зрушити його з місця, поки Пак пливе поруч з нею в глибокій воді.

Коли вона починає штовхатися, розумний цуценя незабаром допомагає, кладучи дві передні лапи на задню частину машини і приєднуючись до неї.

В кінцевому підсумку машина починає рухатися завдяки величезним зусиллям машиніста поїзда Лорі і її приятелю-герою.

Собака і господиня
Собака і господиня

33-річна Лорі розповіла: "Ми з Паком гуляли, як завжди, і там була машина, яка застрягла у воді. Всередині були дві жінки, і я спустилася, щоб допомогти їм. У нас ніколи не було такої сильної повені, як ця. Пак просто плавав поруч зі мною, і я витягнув свій телефон, щоб знімати його на відео, а потім він почав штовхати його. Як тільки ручне гальмо було вимкнено, було всього лише пару швидких натискань, а потім він почав котитися".

Вона сказала, що її герой пес був нагороджений спеціальною вечерею з м'яса з підливою і печивом.

Ролик про порятунок був розміщений в Інтернеті з веселими коментарями, коли шотландець, який знімав сцену, похвалив Пака і сказав: "Що за чортівня?"

Нагадаємо, що собака з трьома лапами ходить як людина.

Як раніше повідомляв портал "Українці", бездомна собака благала людей витягнути її цуценя зі смоли.