110 мільйонів фунтів стерлінгів, які витратили на повномасштабну копію Титаніка стали іржавим відром в Китаї.

Про це повідомляє портал "Daily Star"

Імітаційний човен зіткнувся із затримками через відмову від планів відтворити трагедію аварії айсберга після негативної реакції з боку сімей жертв оригінального судна.

Модель корабля вже сім років пришвартована в тематичному парку, що не має виходу до моря, в провінції Сичуань.

Інвестор Су Шаоцзюнь був натхненний на створення "музею" після того, як фільм 1997 року з Кейт Уінслет і Леонардо Ді Капріо в головних ролях, заснований на нещасливому круїзному лайнері, став хітом в Китаї.

Репліка Титаніка була явно скопійована з першого корабля White Star, на будівництво якого пішло трохи більше 12 місяців.

Репліка Титаніка
Репліка Титаніка

Він закріплений на території міжнародного культурного та туристичного курорту Romandisea Seven Star з банкетними залами, театрами, оглядовими майданчиками і басейнами. Команда дизайнерів планувала "максимально наблизити його до оригіналу".

Гості також були налаштовані провести вечір на човні, отримавши "п'ятизірковий круїзний сервіс" з працюючим паровим двигуном, що імітує морські пригоди.

Недавні зображення Romandisea Titanic дозволяють припустити, що його залишили гнити, оскільки спочатку його повинні були завершити в кінці 2017 року.

Багато місцевих жителів розкритикували виробництво як "марну трату грошей" після того, як Seven Star Energy Investment і Wuchang Shipbuilding витратили 110 мільйонів фунтів стерлінгів на клон.

Репліка Титаніка
Репліка Титаніка

Є побоювання, що він приєднається до кладовища кораблів разом з іншими невдалими копіями, такими як імітація USS Enterprise.

Його веб-сайт повідомляє, що проект Romandisea Titanic буде завершено до кінця цього року.

Виконавчий директор Су Шаоцзінь раніше захищав проект після того, як родичі жертв приреченого корабля затаврували його "несмаком".

Нагадаємо, що акули напали на людей після того, як потонув корабель.

Як раніше повідомляв портал "Українці", у мережі показали дуже сильний Міраж.