Рідкісні коригуючу рибу було виявлене вченими в пілотажному підводному човні в глибокому морі.

Про це повідомляє портал "Daily Star"

Яскраво-оранжевий кит був помічений на глибині близько 6660 футів нижче рівня моря біля узбережжя Каліфорнії.

За 34 роки глибоководних досліджень дослідницького інституту акваріума Монтерей-Бей було зроблено всього 18 спостережень.

Морські біологи опублікували в Твіттері відео з самкою риби-кита і написали: "Рибу-кита рідко можна побачити живими в глибині, тому щодо цієї чудової риби залишається багато загадок. З кожним глибоководним зануренням ми відкриваємо нові загадки і вирішуємо інші".

Китові риби були вперше виявлені в 1895 році, і їх здатність змінювати форму швидко збила вчених з пантелику .

Три форми, які вони можуть приймати протягом свого життя, настільки різні, що експерти вважали, що десятиліттями належали до абсолютно різних частин тваринного світу .

І через 100 років після їх відкриття мало що залишилося відомо про звички риб.

Їх перша стадія - стрічкові хвости: безчешуйні личинкові форми з довгими стрічкоподібними хвостами і ротами, які, здається, мають комічний прикус, вони живуть і харчуються біля поверхні океану.

Потім вони переносять одну з двох драматичних трансформацій тіла, які приймають різні форми в залежності від їх статі.

Риба
Риба

Якщо вони - чоловіки, вони стають бігнозами, коли луска розростається по їх тілу, їх роти зменшуються до крихітних розмірів, оскільки їх щелепні кістки виснажуються, а їх носи роздуваються назовні.

Вони ніколи більше не будуть їсти, і їх кишечник, стравохід і шлунок зморщуються і зникають. Замість цього їх грудна клітка заповнена їх статевими органами і гігантською печінкою, що служить сховищем енергії.

Перед своєю метаморфозою самці стрічкового хвоста ведуть безумство годування, набиваючись крихітними ракоподібними.

Тим часом самки розширюються, щоб нагадувати мініатюрного вусатого кита, що можна побачити в новому спостереженні.

У деяких видів тіла самок набувають яскраво-помаранчевий відтінок.

Червоний і помаранчевий кольори не можуть проникнути в глибини, в яких вони живуть, тому таке забарвлення робить рибу практично невидимою.

Як самців( велика риба), так і самок (китова риба), як правило, можна побачити на глибині від 4920 до 6560 футів під поверхнею океану.