Печерний відлюдник, який відокремився від суспільства 20 років тому і майже ніколи не повертався, дізнався про Ковід під час рідкісної поїздки в місто.

Про це повідомляє портал "Daily Star"

Самовпевнений серб живе в печері на вершині гір Стара-Планіна на півдні Сербії.

Він сказав, що пішов у гори два десятиліття тому, щоб уникати інших людей.

Панта сказав AFP: "Я не був вільним у місті. Завжди є хтось на вашому шляху - ви або сперечаєтеся з дружиною, або з сусідами, або з поліцією. Тут мене ніхто не турбує".

Він також скористався можливістю, щоб порадити людям пройти вакцинацію.

Петрович
Петрович

Петрович сказав: "[COVID] не вибирає. Він теж прийде сюди, в мою печеру. Я хочу отримати всі три дози, включаючи додаткову. Я закликаю кожного громадянина пройти вакцинацію, кожну з них".

Він додав, що "не розуміє, яку метушню" викликають антиваксанти з приводу ін'єкцій.

З тих пір, як 20 років тому він пішов на пенсію в якості робітника на чорному ринку, після чого він віддав всі свої гроші місцевій громаді і пішов у гори.

Населення рідного міста панти становить близько 40 тисяч чоловік, і смертельний вірус не пощадив його, убивши понад 7 тисяч сербів.

Майже 750 тис. жителів країни заражені цим захворюванням.

Петрович
Петрович

Пожертви, які Панта зробив жителям Пірота, дозволили профінансувати цілі три мости.

Хоча його небажана неприязнь до інших безперечна, щедрість панти по відношенню до своїх побратимів - тепер у формі життєво важливих повідомлень про вакцини показує, що йому ще є що дати. Навіть зі своєї далекої вершини гори.