Мама завантажила фотографію об'єкта у формі яйця в популярну групу в Facebook. Зображення збило з пантелику користувачів соціальних мереж і наштовхнуло на деякі дивні пропозиції.

Про це повідомляє портал "Daily Star"

Мама залишила користувачів соціальних мереж в глухому куті після публікації фотографії того, що, за твердженнями деяких, виглядало як "яйце динозавра".

Це дивне зображення завантажила на популярну сторінку в Facebook жінка на ім'я Емі, яка поділилася знімком дивного об'єкта, схожого на яйце, що стирчить з даху.

На сторінці "поради та ідеї для сім'ї" вона написала: "Це в гардеробі сина мого друга. Вони не знають, чи було це завжди і ніколи не бачили, або це тільки що з'явилося. Вони не переїжджали давно. Хто-небудь має ідеї, що це таке? І що їм робити?"

Повідомлення викликало бурхливу реакцію з приводу того, що це за дивний об'єкт, і багато коментаторів були збиті з пантелику.

Яйце
Яйце

Деякі побоювалися, що "яйце" може бути домом для павуків, в той час як інші висунули ще більш дивовижні припущення.

Один сказав: "Якби це було мільярд років тому, я б сказав, що у нас на руках яйце динозавра".

Інший додав: "Моя друга половина займалася боротьбою з шкідниками, і вона вважає, що це гніздо з яєць павуків. Ви можете (пропилососити) його, а потім помістити вантаж рейду (щоб убити павуків) в пилосос".

Нагадаємо, що вчені зробили неймовірне відкриття.

Як раніше повідомляв портал "Українці", хлопець показав укус павука, який поїдав його плоть.