Відчуваючи себе жахливо і дуже хворою, Крістін Пауер подзвонила в ресторан, в якому вона обідала, і поскаржилася, що її отруїли.

Про це повідомляє портал "Mirror"

"Це сталося несподівано. Я завжди була у формі і здорова і ніколи по-справжньому не хворіла", - сказала вона.

Через кілька днів вона відчула себе не набагато краще, тому вона пішла до терапевта і їй прописали таблетки від хвороб.

Через шість тижнів Христина повернулася до лікаря і наполягла на тому, що щось не так.

"Щоб мене швидко відстежили для направлення в лікарню, лікар сказав, що підозрює рак, хоча і сказав мені, що це малоймовірно", - сказала Христина.

Чекаючи в лікарні ендоскопії, Христина гадала, що з нею може бути не так. Вона підозрювала, що у неї перекошений кишечник або неприємна інфекція, яка не зникне. Але коли лікарі не змогли провести ендоскопію через те, що Христину продовжувала рвати, почали дзвонити тривожні дзвінки.

Замість цього Христині довелося зробити операцію по замковій щілині, щоб побачити, що відбувається.

"Хірург сказав мені, що вони побачили щось у моєму кишечнику і видалили це, і на моїй очеревині теж було кілька вузликів", - згадує вона.

Сім'я
Сім'я

Зразок маси був відправлений на випробування. Тим часом Христина і її чоловік Джон нервово чекали результатів.

Через кілька тижнів вона пішла до лікаря, який повідомив їй жахливі новини. У неї був рак кишечника, і він поширився.

Христина сказала: "Онколог сказав, що це 4 стадія". Я так мало знала про рак, що навіть запитала її, добре це чи погано".

Поки Стеф досліджувала рідкісні випадки чудесного зцілення від раку, Христина почала курс хіміотерапії. Її старші діти Марк, 51 рік, і Карен, 48 років, згуртувалися, щоб підтримати її.

Але майже через рік після того, як їй поставили діагноз, лікарі сказали їй, що хіміотерапія не працює.

Вона згадувала: "З березня 2018 року мені стало дуже погано. До 11 липня мені сказали, що мені залишилося жити кілька тижнів. У вересні у мене була срібна річниця весілля, і наближалося моє 70-річчя, І я запитала доктора, чи прийду я. Він знизав плечима і сказав, що не знає".

Тепер, коли вона була настільки ослаблена, що не могла ходити, і змушена була пересуватися в інвалідному кріслі, у Христини не було вибору.

Але коли її запросили на випробування імунотерапії в Royal Marsden, у неї з'явився проблиск надії.

Через два тижні вона почала суд. Але вона була настільки слабкою, що Марсдену доводилося тримати її в лікарні в перервах між курсами лікування.

Дивом, всього через п'ять тижнів Христина почала відчувати себе краще. Вперше за кілька місяців вона змогла самостійно сходити в туалет.

Чоловік і дружина
Чоловік і дружина

Після другого сеансу Христина знову змогла почати їсти самостійно. До вересня її виписали з лікарні, щоб відсвяткувати своє 70-річчя і 25-ту річницю весілля.

"Це було неймовірно. Я перейшла від декількох тижнів життя і змогла повністю одужати", - сказала щаслива жінка.