Перш ніж померти в 2006 році від лейкемії, 15-річний підліток допомагав поширювати католицьку віру в мережі, створюючи сайти для священиків і зробивши онлайн-виставку про релігійні чудеса.

"Сподіваюся, він стане ідеальним прикладом для всіх молодих людей", - цитує видання LA Times кардинала Анджело Беччіа, главу Конгрегації з канонізації святих.

Карло Акутіс став глибоко релігійною в ранньому дитинстві, жертвуючи кишенькові гроші бідним жителям міста. Талант програміста він використовував, створюючи онлайн-майданчики для католицьких священиків. Сотні парафій по всьому світу використовували матеріали з його популярною онлайн-виставки чудес, створюючи свої власні експонати.

У 2019 данину поваги підлітку віддав тато Франциск, заявивши, що Карло використовував Інтернет для передачі цінностей і краси, і це може бути відмінним прикладом для молоді. "Все народжуються оригінальними, але багато хто вмирає, як копії. Не дозволяйте цьому статися", - процитував Папа слова Акутіса.

Багато католиків почали молитися Карло, і в лютому 2020 року папа Франциск приписав підлітку диво. У 2013 році бразильський священик молився Карло від імені хворого 6-річного хлопчика, який страждав серйозною вродженою деформацією підшлункової залози. Незабаром дитина швидко і нез'ясовно вилікувався.

Церемонія беатифікації Карло Акутіса відбудеться 10 жовтня в італійському місті Ассізі, де похований хлопчик.