Користувачі TikTok залишилися приголомшені, коли дізналися про запис «з чого роблять ванільний ароматизатор».

Про це повідомляє портал "Daily Star"

Шокуюча правда була відкрита фанатам TikTok, які не могли повірити в те, чим вони так довго захоплювалися.

Солодкий і тонкий смак ванілі використовується в різних рецептах випічки і додається в каву.

Це шокує, дізнавшись, що щось таке солодке і смачне насправді відбувається з дупи бобра.

Коли ви гуглите животрепетне питання, яке останнім часом хвилювало багатьох людей, одним з кращих результатів є National Geographic.

Кава і випічка
Кава і випічка

Все пояснює стаття 2013 року з заголовком "боброві стегна виділяють слиз, використовувану для ванільних ароматизаторів".

Тут вони пояснюють: "Боброві стегна виділяють слиз, звану кастореумом, яку тварини використовують, щоб позначити свою територію. Замість неприємного запаху кастореум має мускусно-ванільний аромат, тому вчені-дієтологи люблять включати його в рецепти".

Використання кастореума "в цілому вважається безпечним" Управлінням з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США.

Це не новина, так як виробники використовують кастореум протягом останніх 80 років, як для харчових ароматизаторів, так і для парфумерії.

Парфуми
Парфуми

Завдяки маркуванню статусу харчової добавки виробникам не потрібно вказувати кастореум в якості інгредієнта, замість цього він може називатися "натуральний ароматизатор".

Щоб отримати кастореум від бобра, ви повинні "доїти анальні залози, щоб ви могли витягти рідину", - сказала Джоанна Кроуфорд, еколог з дикої природи.

Це досить складно, тому споживання невелике, і його використовують не у всіх ванільних ароматизаторах.

Фактично, за даними National Geographic, щорічно використовується тільки близько 132 кілограмів кастореума. Кастореум рідко використовується в харчових продуктах, тому що його недостатньо, замість цього він частіше використовується для свічок і духів.

Якщо кастореум не використовується в продуктах харчування і напоях, звідки ванільний ароматизатор?

Бобер
Бобер

Більшість ароматизаторів ванілі, включаючи екстракти ванілі, виробляються синтетичним шляхом. Синтетичний ванільний ароматизатор зроблений з ваніліну, який міститься в стручках ванілі.Це забезпечує характерний солодкий аромат ванілі, який використовується набагато частіше, ніж натуральний кастореум.

З пропонованими штучними ароматизаторами ванілі приємно усвідомлювати, що ми, ймовірно, не їли бобровий слиз.