Поліція шукає Жозуе вже кілька тижнів — проте безуспішно-підозрюваний досі ховається в Каракасі, пише Daily Mail.

19-річна Ана Бланко з Арагуа, Венесуела, не на жарт стривожила друзів і родичів, коли пропала в березні 2021 року. Спершу ніхто не надав цьому великого значення — молода мама часто їхала в столицю і не підтримувала зв'язок з оточуючими.

Однак через чотири місяці її колишній чоловік і батько чотирирічної дитини запідозрив недобре. Він місяць намагався з'ясувати місце розташування Ани, а потім попрямував до неї додому, щоб знайти будь-які підказки.

Зайшовши в житло, хлопець відразу відчув неприємний запах. Електрику відключили за несплату, і колишній чоловік Ани вирішив перевірити холодильник, в якому напевно зіпсувалися продукти.

19-річну маму знайшли в морозильнику
19-річну маму знайшли в морозильнику

Однак той був зламаний, і сморід доносився з морозильника, що стоїть поруч. Всередині хлопець виявив Ану, згорнуту в позу ембріона. Її руки і ноги були пов'язані, а на тілі виднілося безліч колотих ран. Колишній чоловік тут же викликав поліцію.

Під час слідства з'ясувалося, що Ана померла від 50 ударів викруткою. У скоєному тут же запідозрили її хлопця з Каракаса Жозуе. За словами сусідів, він був дуже ревнивим і агресивним, а також не соромився піднімати руку на дівчат.

Хлопця тут же оголосили в розшук, але поки підозрюваний успішно ховається від правоохоронців у столиці.