Власник був шокований після того, як отримав дзвінок про те, що його 550 овець трагічно загинули в результаті одного удару блискавки на схилі гори в Південній Джорджії.

Про це повідомляє портал "Daily Star"

Місцеві жителі були шоковані після того, як понад 500 овець були знайдені мертвими після того, як, як повідомляється, вони постраждали від єдиного удару блискавки під час випасу на гірському пасовищі.

За повідомленнями новин, Микола Леванов, власник овець, отримав тривожний телефонний дзвінок від пастуха, який повідомив йому, що більше сотні його овець загинули під час грози.

Леванов не знав, що разом з його власним стадом в результаті того ж удару були вбиті ще 400 овець.

На щастя, пастух знепритомнів від освітлення і зміг прийти до тями.

Шокуючі кадри, зроблені з місця події, показують сотні туш, кинутих на галявину на півдні Джорджії.

Вівці
Вівці

Леванов та інші власники овець звернулися до влади Грузії за фінансовою допомогою, щоб допомогти з їх масовими втратами, але вони сказали, що наукова комісія повинна визначити, чи дійсно блискавка була причиною смерті.

"Якщо чесно, це перший подібний випадок. Ми не чули, щоб гроза могла вбити стільки овець. Звичайно, мерія надасть підтримку, але спочатку фермер сам повинен довести думку експертів, щоб точно визначити причину масової загибелі людей", - сказав заступник мера Ніноцмінди Олександр Мікеладзе.

12 серпня було оголошено, що 550 овець будуть спалені на місці, так як гориста місцевість ускладнює їх транспортування.

В даний час незрозуміло, чи власники отримали будь-яку компенсацію.

Вівці
Вівці

Схожий інцидент стався в 2016 році в Норвегії, коли у віддаленому районі безплідного плато Харданангервідда було знайдено мертве стадо з близько 300 оленів.

До цих пір це вважалося найбільш смертоносним ударом блискавки за всю історію.