Російська влада позбавила жінку батьківських прав після того, як камера відеоспостереження зловила її, коли вона викидала свою новонароджену дівчинку, якій, як кажуть, було всього один день від роду, у відро для сміття.

Жінка, особа якої тоді не була встановлена, була знята камерою відеоспостереження, яка викидала пластиковий пакет з новонародженим у відро для сміття.

На щастя, коли на початку цього місяця поліція знайшла новонародженого в Москві, вона була ще жива.

На кадрах відеоспостереження видно, як жінка йде до сміттєвого відра і кладе всередину сумку, а потім поспішає геть і озирається, щоб перевірити, чи не спостерігають за нею.

Жінка викинула у сміттєвий бак новонароджену доньку
Жінка викинула у сміттєвий бак новонароджену доньку

Невідомо, хто викликав поліцію, але незабаром після цього на місце події прибули поліцейські і виявили дівчинку, загорнуту в куртку в поліетиленовому пакеті.

Згідно з повідомленнями, ще живу дитину відправили в медичний центр для перевірки лікарями, і в даний час він залишається під їх опікою в стабільному стані.

Поліція вистежила підозрювану матір і помістила її під арешт за спробу вбивства новонародженої дитини.

Юлія Іванова, заступник начальника Московського державного слідчого управління Слідчого комітету Російської Федерації, підтвердила, що підозрювану позбавили батьківських прав і вона залишається під вартою, поки розслідування триває.