Спантеличені автомобілісти намагалися повірити своїм очам, оскільки деякі сповільнили швидкість і навіть зупинилися, щоб подивитися, як жінка, одягнена як черницю, марширує навколо скелетів біля кладовища.

Відповідну публікацію розмістили на порталі «Daily Star»

Жінка в костюмі черниці була зображена танцюючою зі скелетом біля кладовища.

Спантеличений перехожий сфотографував химерну діяльність, в якій, здавалося, були задіяні моделі людини і собаки у формі скелета.

Свідок каже, що вони не були єдиними, хто за межами старого кладовища Халл-Генерал був збитий з пантелику, оскільки інші машини також сповільнили хід, щоб переконатися, що вони нічого не бачать.

Повідомляється, що жінка, одягнена в костюм черниці і головний убір у вигляді капюшона, виглядала так, ніби радісно танцювала зі зразком людського скелета і грала з собакою.

Вражений свідок, який робив знімки з пасажирського сидіння, сказав: "Буквально, вона стояла на кладовищі на Спрінг-Бенк-Уест, навпроти повороту на школу Хаймерса. Вона танцювала зі скелетом. Це явно привернуло багато уваги, люди зупинялися, щоб подивитися поблизу, а люди в своїх машинах дивилися!"

Черниця
Черниця

Можна було побачити другу людину, що знімає дивну сцену, припускаючи, що танцюючу черницю знімали як частину трюку або художнього проекту.

Дивне видовище сталося незадовго до полудня в суботу, 11 вересня, на жвавій дорозі в Халл.

Кладовище Халл-Генерал не використовувалося майже 50 років, хоча залишається одним з найбільш історичних пам'яток міста.

Воно містить ряд ключових пам'яток і поховань, в тому числі тих, хто постраждав від спалаху холери в 1800-х роках, а також великих і добробуту процвітаючого співтовариства Халла 19-го століття.