Президент Білорусі Олександр Лукашенко в черговий раз поговорив з президентом РФ Володимиром Путіним. Крім взаємних вихвалянь обидва лідери досягли домовленості про направлення до Білорусі партії російської антикоронавірусної вакцини.

Саме про це свідчить повідомлення на офіційному сайті Лукашенко від 24 серпня.

"Голови держав обговорили питання боротьби з коронавірусом. У цьому ключі президенти домовилися, що громадяни Білорусі в добровільному порядку візьмуть участь в третьому етапі випробувань вакцини від коронавірусу, виробленої в Російській Федерації", - сказано в повідомленні.

Це означає, що Білорусь зараз є єдиною країною, яка чекає на отримання вакцини, розробленої росіянами.

Нагадаємо, що росіяни найпершими заявили про успішну розробку власної вакцини. Її назвали Супутник, а президент РФ заявив, що її нібито випробували на його власній донці.

При цьому в українському Міністерстві охорони здоров'я раніше відзначали, що обмежені дані про хід клінічних випробувань не дозволяють впевнено сказати, чи буде ця вакцина безпечною. Тієї ж думки дотримуються іноземні експерти, а в ВООЗ назвали допуск російської вакцини до виробництва порушенням норм. Втім, Москва всі ці моменти проігнорувала.