Незвичайні кадри показують, як чоловік, який стверджує, що він "остання людина, що залишилася на Землі", йде по порожніх вулицях Іспанії. Він каже, що це його день у 2027 році після того, як він пережив апокаліпсис.

Про це повідомляє портал «Daily Star»

TikTok Користувач знімав, як сам спускався в порожні вулиці і сенсаційно заявив , що він показує кадри з 2027 року, де він «остання людина, яка залишилася в живих».

Незважаючи на те, наскільки божевільною може здатися ця ідея, відео подивилися більше 60 000 разів, а у постера Хав'єра (@unicosobreviviente) тепер 6 мільйонів підписників, з нетерпінням чекають оновлень про його незвичайну «ситуації».

У відео, яке він називає "219-й день на самоті", він йде по порожній вулиці Іспанії, де припарковані машини вишикувалися вздовж дороги.

Потім він прогулюється по покинутому дитячому ігровому майданчику і повз деяких квартир, не бачачи жодної людини.

Порожнеча
Порожнеча

У багатьох своїх кліпах Хав'єр стверджує, що він "мандрівник у часі", всього через шість років у майбутньому, і хоча багато людей, здається, йому вірять, інші вказували на неточності в деяких кадрах.

Один користувач сказав, що вони бачили човни, що залишають сліди в океані на тлі одного з відео, а хтось ще помітив, що порожні магазини і ресторани, які він відвідав, в тому числі косметика Mcdonald's і Lush, виявилися чистими і без пилу.

Але багато людей були переконані, що TikToker дійсно був мандрівником у часі з майбутнього, який якимось чином ділився відео з людьми, що живуть зараз в 2021 році.