Тіффані Гранілло була занадто налякана, щоб рушити з місця, тому вона покликала чоловіка, щоб той зняв крилату тварину з її джинсів. Вона вважала, що кажан зазнав нападу кота по сусідству.

Відповідну інформацію розмістили на порталі "Daily Star"

Жінка була шокована, коли вона ввійшла в її будинок і виявила, що кажан висить догори ногами на її джинсах.

Тіффані Гранілло з Колорадо в США розмістила своє відкриття в TikTok і запитала: "Як це сталося зі мною?"

На відео вона переміщує камеру вниз до джинсів і незграбно розкриває ноги, де видно, як нічна тварина чіпляється прямо з її промежини.

Фіто Тіффані
Фіто Тіффані

"Тримайтеся подалі від природи", - показує текст, що накладається на відео.

У розділі коментарів вона пожартувала, що їй довелося залишити відео як "доказ", якби вона, на жаль, померла від сказу, і пояснила: "Все, що я знаю, це те, що я зробила крок і почула писк, подивилася вниз і ...Спочатку я подзвонила своєму чоловікові. Я боялася переїхати, поки він не прийшов за нею".

Вона продовжувала: "Я побачила кішку в цьому районі, яка, як мені здається, була винуватицею. Ми відправили кажана на тестування, і через кілька годин він показав негативний результат на сказ".

Кажан
Кажан

Відео набрало більше чотирьох мільйонів переглядів, і глядачі поспішили запропонувати свої найкращі «жарти про кажана».

Один послався на фільм про Бетмена, сказавши: "Альфред, Альфред. Альфред впустив мене. Я забув свої ключі", "Я бачу, що в наші дні Дракула використовує більш прямий підхід", - написав інший, а третій сказав: "Коли натякає одному: "У тебе є кажан в печері", - пишуть користувачі соцмережі.