Протягом декількох днів шестирічна дівчинка проковтнула 23 "потенційно смертельних" магніти, що розірвали її кишечник, і тепер лікарі зважують, чи знадобиться їй мішок для стоми.

Відповідну публікацію розмітили на порталі "Daily Star"

Дівчині, яка проковтнула 23 магніту, потрібна була термінова операція з видалення їх після того, як вони затиснулись в кишечнику.

Шестирічна дитина з Льюїса, Сассекс, грав з магнітами в школі, перш ніж відвіз їх додому, щоб зробити прикраси для ляльки.

Протягом декількох днів вона проковтнула 23 "потенційно смертельних" магніти, що розірвали її кишечник, і тепер лікарі зважують, чи доведеться дитині жити з мішком для стоми.

Мама дівчини, яку звуть Таніт, сказала, що магніти використовувалися для імітації пірсингу мови у відеороликах TikTok.

Магніти
Магніти

Сім'я знайшла ще багато магнітів в спальні маленької дівчинки.

Її мама сказала: "Я хочу попередити батьків про небезпеку, коли їхні діти грають з магнітами. Я хочу підкреслити, наскільки насправді небезпечні ці магніти".

Таніт сказала, що її дочка сказала їй, що магніти "приємно відчуваються" в роті, коли вона грала з ними.

Вперше у неї почалися болі в животі 12 вересня, і її рвало протягом двох днів, коли вони відвезли її до свого терапевта.

Коли їй не стало краще, її відвезли в Королівську дитячу лікарню Олександри, де їй поставили діагноз апендицит.

Коли хірурги почали операцію з видалення апендикса, вони виявили в її кишечнику ланцюжок магнітів.

Дівчинка
Дівчинка

Консультант педіатричного хірурга Коста Хілі, який проводив операцію, сказав, що магніти можуть стати причиною травм, які можуть змінити життя, і є "Потенційно смертельними".

"У більшості випадків ми встигаємо врятувати їх, але якщо б я був батьком з такими магнітами в будинку, я б позбувся їх", - сказав лікар.