Його 50-річна мама Дженніфер сказала People: "Чарлі продовжував хапатися за сходи, щоб спробувати піднятися... але не зміг", пише Daily Mirror.

Дженніфер додала, що група чоловіків також прийшла на допомогу, і один з них почав відтягувати Чарлі від крокодила. Потім троє інших стали бити рептилію кулаками і ногами і накрили їй очі подушкою з тераси басейну.

Вона сказала: "Коли вони прибули, Чарлі був під водою. Вони не могли його бачити".

хлопчика потягнув крокодил під час гри в хованки
хлопчика потягнув крокодил під час гри в хованки

Чарлі сказав, що відчував, як крокодил стискав його ногу і тягнув щосили. Він сказав: "Мені здалося, що мене зарізали. Я знав, що це реально, але я не хотів, щоб це було реально. Я пам'ятаю, як він двічі затягував мене... але коли я подивився, я все ще міг бачити світло, тому я знаю, що я був під ним всього на пів секунди. Спочатку було зовсім не боляче. Просто здавалося, ніби хтось схопив тебе за ногу і міцно стиснув її руками. Мені майже здавалося, що його зуби затримують кров, тому що від зубів в [нозі] було менше болю, ніж після того, як я був на землі".

Дженніфер сказала, що на сходах, що ведуть до лагуни, були металеві ворота, без замку і без знаків і попереджень

Мама вечеряла в ресторані з видом на басейн, коли на Чарлі напали.

крокодил
крокодил

Вона сказала: "Я дісталася до того місця, де він знаходився на терасі біля басейну, і просто впала йому на груди. Мене втішало те, що він був теплим, і він говорив і плакав... а потім я просто почала молитися, тому що це було природним".

Дженніфер сказали, що травми її сина були надзвичайно серйозними і він «швидше за все, втратить ногу. За словами Дженніфер, Чарлі переніс кілька операцій в лікарні Канкуна, і лікарі змогли врятувати його ногу, зашивши скобами відкритий шкірний клапоть.

Дженніфер сказала, що курорт покрив всі медичні витрати її сина, оскільки сімейна поїздка була продовжена на чотири тижні. Тепер вона хоче попередити інших про небезпеку крокодилів в Мексиці.