Поки тіло одужує, майже напевно жінка буде відчувати неприємні кровотечі. Це абсолютно нормальна частина досвіду.

Але одна мати зізналася, що її чоловік змусив її відчувати себе "огидно" через кровотечу в той час, як у них народилася дитина, пише Indy100.

Домогосподарка, яка посоромилася назвати своє ім'я, детально розповіла, як вона і її чоловік посварилися через забруднені гігієнічні рушники і кровотечі. Про свою болючу історію вона розповіла у повідомленні в популярній гілці Reddit.

Після ситуації, що склалася її чоловік спить в кімнаті для гостей, і вона не впевнена, що сказала щось не так, тому звернулася за порадою в інтернет.

AITA for telling my husband I’ll dispose of my feminine products when he wipes better from AmItheAsshole

"Коли я змінюю прокладку, я обертаю її туалетним папером і зазвичай папером, в якому вона була, але іноді просто туалетним папером", – написала вона.

Далі вона розповіла, що її чоловік знаходить огидним бачити її закривавлену тканину, в яку загорнуті використані гігієнічні засоби, що змусило посваритися на тему кровотечі від народження дитини.

"Я сказав йому, що почну утилізувати свої засоби так, як він хоче, коли він навчиться краще витирати зад, і мені не доведеться відпирати плями з його боксерів", – обурилася дівчина.

Більше 2600 людей залишили свої коментарі під цією історією, багато з яких заявили, що винен чоловік.

"Якби чоловіки тільки розуміли, через що жінкам доводиться проходити зі своїм тілом, коли мова йде про менструації і тілесні зміни під час вагітності... вони б стали краще тримати свій язик за зубами, перш ніж говорити щось настільки ж абсурдне, як цей чоловік", – написав хтось.