Стурбована жінка звернулася в інтернет за порадою по боротьбі зі шкідниками після того, як її будинок піддався жахливій навалі ос, пише Daily Star.

Джессіан Глорія Шилдс з Лісмора, Новий Південний Уельс, Австралія, поділилася тривожними знімками гнізд ос у себе вдома на сторінці місцевого співтовариства в Facebook в надії дізнатися, як від них позбутися.

На фотографіях можна побачити чотири довгі пасма чорного гнізда, що звисають прямо за вікном, а навколо них повзають жалкі комахи.

будинок жінки захопили дикі оси
будинок жінки захопили дикі оси

Звертаючись до сусідів з інформаційного обміну Лісмор, вона написала: "Як мені позбутися ос? Допоможіть винищити комах".

Жителі Лісмора поспішили їй на допомогу, щоб порадити, як вирішити її проблему зі шкідниками – і були запропоновані деякі творчі рішення.

Кілька користувачів виступили за те, щоб знищити гнізда, підпалюючи їх, з одним коментарем: "Дезодорант і запальничка зазвичай допомагають".

Ідея виявилася популярною, і одна людина запропонувала місіс Шилдс деяку тактику, написавши: "Зачекайте, поки не стемніє, візьміть аркуш газети, згорніть його добре і щільно і підпаліть".

будинок жінки захопили дикі оси
будинок жінки захопили дикі оси

Однак, ще раз оцінивши свої сили, міс Шилдс виявила, що гніздо занадто високо, щоб вона могла дістатися до нього і підпалити.

"Вони знаходяться у вікні другого поверху, до якого я не можу дотягнутися", – сказала вона.

Потім один з членів кинувся на захист колонії ос, стверджуючи, що вона повинна залишити їх у спокої і дозволити їм жити.

Вони запитали: "Якщо вони знаходяться у вікні другого поверху і нікого не турбують, повзаючи на підвіконні – навіщо вам їх вбивати??".