Якщо ви запитаєте будь-якого любителя тварин про свою собаку, вони дадуть відповідь, що їхня собака – це більше, ніж просто домашня тварина, вони є членами сім'ї.

І більшість власників домашніх тварин готові піти на будь-які жертви, щоб забезпечити улюбленому вихованцеві турботу, якої потребує і заслуговує їх чотириногий друг, але, на жаль, так буває не завжди.

Одна пара піддалася різкій критиці в Інтернеті після того, як з'ясувалося, що вони віддали сімейного пса в притулок в якості покарання для свого сина, який, нібито, відмовився робити уроки, пише Daily Mirror.

Притулок для тварин Балч-Спрінгс в Техасі, США, минулого року оголосив у Facebook, що Хав'єра кинули його власники через поведінку їхньої дитини.

Батьки віддали милого пса в притулок
Батьки віддали милого пса в притулок

"Це Хав'єр, і він прийшов до нас сьогодні, тому що дитина не робила домашнє завдання", - йдеться в повідомленні, перш ніж продовжити пояснення, який він великий доброзичливий хлопець.

Скріншот повідомлення нещодавно був розміщений на Reddit, де люди були обурені рішенням батьків покарати собаку за проблеми, пов'язані з дитиною.

"Це бідолашне щеня. Він не заслуговує того, щоб його викинули, тому що дитина ще дитина", – написав один, а інший додав: "Як щодо того, щоб бути чуйною людиною і не карати невинну істоту в такій ситуації".

Третій додав: "Це тварина, а не іграшка, яку Ви можете просто забрати, коли ваша дитина погано вчиться в школі".

На щастя, у казки був щасливий кінець, і притулок написав наступний пост, в якому оголосив, що Хав'єр знайшов свій новий будинок з іншою сім'єю.