98-річний ветеран Другої світової війни, який помер нещодавно, пожертвував своє тіло медичній науці - тільки для того, щоб його препарували перед живою аудиторією на заході вартістю 500 доларів за квиток в бальному залі готелю Portland Marriott.

17 жовтня в конференц-залі готелю Marriott в Портленді тіло Девіда Сондерса з Батон-Руж, штат Луїзіана, було піддано розтину і досліджено перед натовпом платоспроможних учасників. Глядачі прийшли подивитися на "клас трупів", влаштований групою під назвою "Наука смерті" в рамках заходу "Дивацтва і курйози".

платне телешоу з розтином
платне телешоу з розтином

Цей розтин було відкрито для всіх представників громадськості і не призначалося виключно для вчених, які професійно цікавилися розтином.

Приголомшена вдова Сондерса, 92-річна Елсі, каже, що гадки не мала, що тіло її покійного чоловіка буде використано для розтину з оплатою за перегляд. Вона засудила цю подію і каже, що розглядає можливість судового позову у зв'язку з тим, що з останками її партнера поводяться як з «шматком м'яса» для розваги.

Адвокат сказав DailyMail.com, що у Елсі може бути серйозна справа в цивільному суді як проти приватної компанії, якій вона пожертвувала останки свого чоловіка, так і проти Death Science.

Її покійний чоловік під час Другої світової війни служив у торговому флоті США на кораблі «Брати Мейо», з постачальницьким судном, що знаходився у водах Європи і Тихого океану.

Його труп опинився в бальному залі після того, як був переданий в дар некомерційній фірмі Med Ed Labs в Лас-Вегасі, яка потім продала останки «похмурому художнику» і засновнику науки про смерть Джеремі Сіліберто.

Сіліберто стверджував, що компанія, у якої він купив труп, знала, що його збираються використовувати для досліджень, але фірма з Лас-Вегаса заявила, що у неї склалося враження, що тіло буде використовуватися для навчання студентів-медиків.